نیک پویان در یک نگاه

نیک پویان در یک نگاه

داستان ما

نیک پویان یکی از مجموعه‌های فعال در حوزه‌ی واردات مواد و لوازم دندان‌پزشکی با تمرکز ویژه بر محصولات ارتودنسی و قالب‌گیری در ایران است و مطرح‌ترین متخصصین ارتودنسی، ایمپلنت، ترمیمی و پروتز ایران مشتری محصولات ما هستند. این مجموعه نماینده انحصاری برترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان لوازم ارتودنسی و قالب‌گیری در دنیاست و هسته‌ی مرکزی آن از متخصصان این حوزه تشکیل شده است. افزون بر این که نیک پویان سراسر کشور را با محصولات خود پوشش می‌دهد، آماده‌ی تحویل بودن لوازم مورد نیاز مشتریان در انبارها، یکی از مزیت‌های رقابتی این شرکت به حساب می‌آید. از آن جایی‌که نیک پویان صرفا فروشنده‌ی محصولات دندان‌پزشکی نیست و خود را یک ارایه‌ی دهنده‌ی راهکار (Solution Provider‌) ‌می‌داند، برنامه‌های مداوم مراقبتی از مشتریان را در کنار محصولات به مشتریان عرضه می‌کند.

این مجموعه نماینده انحصاری برترین و با کیفیت‌ترین تولیدکنندگان لوازم ارتودنسی در دنیاست و هسته‌ی مرکزی آن از متخصصان این حوزه تشکیل شده است.

افزون بر این که نیک پویان سراسر کشور را با محصولات خود پوشش می‌دهد، آماده‌ی تحویل بودن لوازم مورد نیاز مشتریان در انبارها، یکی از مزیت‌های رقابتی این شرکت به حساب می‌آید.

از آن جایی که نیک پویان صرفا فروشنده‌ی محصولات دندان‌پزشکی نیست و خود را یک ارایه‌ی دهنده‌ی راهکار (Solution Provider) ‌می‌داند، برنامه‌های مداوم مراقبتی از مشتریان خود را در کنار محصولات به مشتریان عرضه می‌کند.